Edukacja i Nauka

Za mało muzyki

Off 9

Uważam, że zdecydowanie zbyt mało muzyki w naszym życiu, może już się zmieniło podejście, dość specyficzne do niego, nie oznacza to jednak, by odrzucać to co piękne, czyli sztukę. Owszem, młodzi ludzie posiadają swoich idoli, jednak to nie nasza kultura, i wiele osób dojrzałych, jak ja, nie potrafi się dostosować. Nie chodzi o to, że muzyka zmieniła bieg, czy powstały nowe gusta, zespoły, rozwiązania,, alternatywy i tym podobnym, po prostu, odstajemy od dzisiejszych koneserów. Za naszych czasów, muzyka łączyła obyczaje, była czynnikiem wszechobecnego buntu, ustalała jakieś zasady, czego dzisiaj w wielu przypadkach, na pewno nie ma. Trudno jednak powiedzieć, czy za to ktoś ponosi winę, chyba wyłącznie my sami, takie życie, nam bardziej odpowiada. Nawet włączając radio, nie słyszymy tam zbyt wiele, muzycznych brzmień, tylko rozmowy, kłótnie, reklamy, a gdzie jak gdzie, a to właśnie w radiu, powinna lecieć każdego dnia, niekończąca się nigdy transmisja muzyczna. Dlatego dobrze zadbać o komfort we własnym zakresie, ja wykorzystuje odtwarzacz mp3, po założeniu słuchawek, całkowicie odcinam się od otaczającego mnie świata.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Kurs osteopatii

    Jak zostać osteopatą? Kurs osteopatii Pomimo nieustannego rozwoju przeróżnych gałęzi medycyny tradycyjnej, często wciąż jest ona bezsilna w obliczu wielu schorzeń. Pacjenci sięgają wtedy po metody niekonwencjonalne w nadziei na wyleczenie. Jedną z takich metod jest osteopatia, która zarówno diagnozuje, jak i leczy choroby i zaburzenia narządów wewnętrznych, mięśni, kości, a także współczulnego układu nerwowego….

  • Przepisywanie nagrań

    Przepisywanie – praca Przepisywanie nagrań to praca, którą podejmują zazwyczaj osoby chcące nieco dorobić do domowego budżetu. No cóż, musimy pracować, żeby móc funkcjonować w społeczeństwie. Można jeszcze wygrać w totolotka, ale niestety przeciętny Kowalski raczej nie wygrywa, tylko musi ciężką pracą zarobić na utrzymanie. Takie życie. Nikt jednak nie mówił, że będzie łatwo. Wróćmy…