Artykuły, Felietony, Nowości, Porady, Teksty

Szkolenie z asertywności

Off 21

Do czego przyda się szkolenie z asertywności?
Szkolenia dotyczące zachowań ludzi w różnych sytuacjach są coraz bardziej popularne i jak się okazuje bardzo przydatne. Przykładem może tu być szkolenie z asertywności, które pozwoli każdemu uczestnikowi nauczyć się i wyćwiczyć prawidłową postawę podczas odmawiania lub wyrażania swojego sprzeciwu oraz nieulegania wpływom innych osób.

Szkolenie z asertywności sprawdza się zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Warto pamiętać, że każdego dnia możemy spotkać się z sytuacją, kiedy będziemy czuli, że chcemy komuś zakomunikować, że z czymś się nie zgadzamy lub czegoś nie chcemy zrobić. Dotyczy to miejsca pracy, sklepu, kiedy pani za ladą próbuje nam wcisnąć coś, co nam zupełnie nie odpowiada lub podczas spotkań rodzinnych.

Podczas szkolenia z asertywności nabędziemy wiedzę teoretyczną dotyczącą danych zachowań, odmawiania, nieulegania innym. Poznamy również ćwiczenia, czyli praktyczną stronę tego, jak sobie radzić w takich sytuacjach. Szkolenie z asertywności jest bardzo ważne, gdyż dzięki niemu możemy bez agresji i krzyku zakomunikować komuś nasze nastawienie do danego pomysłu lub propozycji.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Agencja influencerów

    Zarabianie jako influencer Do zarabianiu na social media potrzebne jest na pewno duże grono obserwatorów, które trzeba sobie na spokojnie i powoli, aczkolwiek sumiennie budować. Na początek najlepiej sprawdzi się tutaj Instagram. Zazwyczaj pierwszych obserwatorów zdobywa się na tej platformie bez żadnego wysiłku, a kolejnych chociażby poprzez zamieszczanie jakichś ładnych zdjęć, dodawanie wartościowych postów lub…

  • Pisanie artykułów eksperckich

    Jak dorobić do budżetu? Zapewne, jak zdecydowana większość Polaków, zwłaszcza w obecnych czasach szalejącej inflacji, masz już dość swojej nie do końca dobrej sytuacji finansowej i cały czas kombinujesz, by jakoś ją zmienić. A proste to nie jest. Przebranżowienie to jest na pewno jakiś pomysł, zwłaszcza w przypadku celowania w branże bardziej dochodowe, takie jak…